Úvod

Heavy-engineering-fabrication-service-500x500

Precizní zámečnícké práce.

Hledáte spolehlivého partnera v opracování technických materiálů, zhotovení konstrukčních projektu vč. montáže nebo jen potřebujete schopný team řemeslníků ?

Zaměřujeme se na zakázkovou i sériovou zámečnickou výrobu. Zaměstnáváme zkušené a zručné řemeslníky s praxí v oblasti strojního i stavebního zámečnictví. Protože jsme dílnu vybavili různými technologiemi a stroji, můžeme vám nabídnout široký rozsah zámečnických prací. Zpracováváme různé druhy kovů a technických materiálů. Používáme pouze kvalitní matriály od osvědčených dodavatelů. Neváhejte nás kontaktovat.

Více informací

Metalfabrication

Svařování a jiné pevnostní spojování.

Sváříme kovy na špičkové úrovni

Svářečské práce poskytujeme na vysoké úrovni pro zákazníky z různých průmyslových segmentů. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě sváru, odbornosti a řemeslnosti sváření.

Svaříme pro vás cokoli

Poskytujeme zakázkové svářečské práce. Naši svářeči mají mnohaleté zkušenosti, a tak dokážou perfektně svařit jakékoli materiály, ať už jde o ocel, hliník nebo nerez. Svařujeme podle vlastních projektů i podle vašich výkresů.

Více informací

Future-of-mechanical-engineering_11zon

Konstruktční a projektové práce.

Naši zkušených konstruktéři nabízí veškeré konstrukční práce v oblasti konstrukce strojních součástí, jednoúčelových strojů, nástrojů, ocelových konstrukcí a dalších zařízení.

 

Díky prostředí a úzkému propojení s výrobou nabízíme vysokou flexibilitu a osobní přístup v průběhu návrhu i realizace. Při práci uplatňujeme dlouhodobé a bohaté zkušenosti naších konstruktérů. 

 

Naši konstruktéři pracuji v programech CAD systému Catia či SolidWorks, popřípadě AutoCAD.

Více informací

Cncnc

Technologie a zkušenosti ve strojním opracování.

Zkušenosti našich pracovníků jsou pro nás důležité ve výrobní technologii. Investovali jsme proto do moderních CNC obráběcích strojů, které nám umožňují dodávat produkty na vysoké úrovni. Máme špičkové stroje pro obrábění kovů a technických materiálů, ohýbání nebo pro tvarové pálení. Proto dbáme na důkladné proškolování naších zaměstnanců ale i dlouhodobých kooperačních partnerů.

Více informací

5-used-cnc-machine-buying-tips

Pálení a děrování

Pro Naše zákazníky v rámci komplexní výroby nabízíme CNC pálení a vysekávání nebo děrování.

Ke každé zakázce i k zákazníkovy máme individuální přístup. Pro více informací zda jsou naše výrobní možnosti vhodné pro Vás.

Důležitou technologií je laserové pálení. Jedná se o moderní technologii, která pomoci laserového paprsku vypaluje přesné dílce z různých kovových materiálů (plechů, trubek, profilů)

Našim klientům můžeme nabídnout tyto služby v rámci vlastních výrobních kapacit nebo našeho partnera.

Více informací

CNC Frézování

CNC práce a frézování různých druhů kovů, technických materiálu nebo plastů jsou naším klíčovým výrobním zaměřením.

V našich výrobních prostorech nebo u našich partnerů Vám jsme schopni poskytnou širokou škálu možností jak zpracovat Vaše projekty.

Pro CNC frézování Vám můžeme nabídnou opracování 3 osých, 5 osých centrech.

Díky vlastním výrobním kapacitám a kapacitám naších dlouhodobých partnerů Vám můžeme nabídnou velké množství výrobních kapacit pro velkosériovou výrobu.

Více informací

CNC obrábění 

CNC obrábění je naší hlavní činností výroby. Pro CNC opracování používáme ty nejmodernější strojní technologie a dbáme také na kvalitu v rámci metrologie a metrologického zařízení. Díky pečlivé přípravě Vám jsme schopni nabídnou obrovské výrobní možnosti a kapacity. 

Tím, že obrábění je naší hlavní činností s námi spolupracují obrovské nadnárodní společnosti. Co Vám můžeme nabídnou v rámci našich výrobních kapacit nebo kapacit námi i zákazníkem auditovaných partnerů. Jsou CNC obráběcí centra s poháněnými nástroji, více revolvérové, vřetenové stroje, dlouhotočné automaty. V rámci obrábění se výhradně zaměřujeme na velkokapacitní sériovou výrobu.

Více informací

Technical-drawing-3324368_960_720

Metrologie a měřící zařízení.

Důležitou součástí naší filozofie a kvality výroby je kvalitní metrologie.

V rámci kvality při výrobě komponentů, výrobku, strojních součástí využíváme nejmodernějších měřicích zařízení.

Metrologické zařízení

Metrologické zařízení
Pro zákazníky zajištujeme pro dodání výrobku náměrové protokoly, PPAP protokoly a to díky metrologickému zařízení jako je konturograf, 3D optické měření a i kdyby to nebylo dostačující tak u smluvního partnera máme externí metrologickou laboratoř.

Pic_5878_53

Materiál a skladování

Díky našim dlouhodobým dodavatelům technických, kovových ale i plastových materiálu Vám můžeme zajistit rychlost dodávaných materiálu, za bezkonkurenční ceny.

Pro naše zákazníky v rámci výroby máme zajištěno u naších dodavatelů dlouhodobé zásoby materiálu.

Pro naše zákazníky vyrábíme dílce, výrobky na sklad a dodáváme dílčím plnění dle předjednaných podmínek tím zamezíme pozdnímu dodávání nebo v případě expresní výroby nebo havárky dodáváme se skladových zásob.

Kontaktujte

FIRMA: INOVATIONTECH s.r.o.

JAURISOVA 514/4, 140 00 Praha 4  - Michle

IČ: 08766215 DIČ: CZ08766215

Výroba - Sklad

Město: Líšny 6, Malá Skála 

EMAIL: info@inovationtech.cz

EMAIL: vyroba@inovationtech.cz

TEL: 732 441 635

Sdílejte

Rychlé kontaktní údaje:

INOVATIONTECH s.r.o.

JAURISOVA 514/4, 140 00 Praha 4  - Michle

IČ: 08766215 DIČ: CZ08766215

Výrobní Hala - Sklad: Líšný 6, Malá Skála

ESHOP INOVATIONTECH: www.eshop-int.cz