PROGRAMATOR CNC FRÉZ A SOUSTRUHŮ

PROGRAMATOR A OBSLUHA CNC FRÉZ A SOUSTRUHŮ

Koho hledáme?

Máte zkušenosti s obráběním a programováním CNC soustruhů nebo fréz?

  • Pracovité kandidáty, kteří mají zkušenosti s programováním CNC fréz a soustruhů.
  • Uchazeče, kteří mají praxi s programovacím jazykem FANUC, SIEMENS, HEIDENHAIN.
  • Ty, kteří uvítají 8 h. směny (R/O) a také se nabrání pracovat.
  • Kvalita práce je pro Vás na prvním místě?
  • Matematika a výkresové dokumentace jsou Váš koníček?
  • Pokud se chcete stát součástí stabilní společnosti a získat pracovní jistotu.
  • Pak hledám právě Vás!

Co budete dělat?

  • Obsluha 3 až 8-osých obráběcích center
  • Programování CNC
  • Měření
  • Práce s vysokou přesnosti - tisíciny mm
  • čtení výkresové dokumentace

Co byste měli umět?

  • Praxe na CNC soustruzích (obrábění i programování)
  • Praxe s obráběním kovů na setiny mm
  • Cit pro detail, pečlivost
  • Chuť učit se novým technologiím
  • Dobré znalosti středoškolské matematiky - zlomky, odmocniny, goniometrické funkce

Co získáte?

  • Motivující mzdu dle Vašich schopností od 30.000 Kč
  • Stabilní práce na HPP (v kmenovém stavu), možnost prodloužení na dobu neurčitou.
  • 107 Kč stravenky nebo 60% hotovostní příplatek na stravování
  • Výhodné pojištění odpovědnosti.
  • Přižpevek na důchodové pojištění.
  • Výkonostní odměňovací a docházkový systém s možností získat až 5000 Kč.

Platový a odměňovací systém?

  • Nástupní mzda od 27 000 Kč
  • Odměny do 3000 Kč za měsíc

  • Mzda po 3 měsíční zkušební lhůtě od 30 000 Kč
  • Odměny do 5000 Kč za měsíc

  • Mzda po 12 měsících nebo jendom odpracovaném roce od 33 000 Kč
  • Výkonostní odměňovací a docházkový systém s možností získat až 7500 Kč.

  • Navýšení mzdy po 24 měsících od 36 000 kč
  • Výkonostní odměňovací a docházkový systém s možností získat až 10000 Kč.

Chcete u nás pracovat? Výborně! Jak na to?

Pošlete nám na Vás kontakt, ideálně životopis na email: kariera@inovationtech.cz nebo info@inovationtech.cz ,Ozveme se Vám co nejdříve.

Kontaktujte

FIRMA: INOVATIONTECH s.r.o.

JAURISOVA 514/4, 140 00 Praha 4  - Michle

IČ: 08766215 DIČ: CZ08766215

Výroba: Bohumín Skřečoň, Horní Datyně

Město: Bohumín, Vratimov

EMAIL: info@inovationtech.cz

EMAIL: obchod@inovationtech.cz

TEL: +420 732 441 635

Sdílejte

Rychlé kontaktní údaje:

INOVATIONTECH s.r.o.

Výrobní Hala - 1. máje 112, Bohumín Skřečoň

ESHOP INOVATIONTECH: www.machine-cnc.cz